İzmir Evden Eve Nakliyat / İzmir Evden Eve Taşımacılık

0 (232) 363 05 43

0 (532) 151 60 73

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir evden eve nakliyat firmamız geçmişten günümüze uzanan güvenilir, hızlı ve sağlam bir şekilde nakliye hizmeti vermek amacı ile İzmir’da kurulmuştur. Kamyon ve kamyonetler ile gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliye firmamız, alanında eğitimli ve tecrübeli takım arkadaşları ile çalışmaktadır. İzmir Nakliyat deyince akıllara basit bir eşya taşıma olayı geliyor ama işin doğrusu bu kadar kısa ve sorunsuz olmuyor. Taşınan eşyanın nakliyatının yapılması, eşyanın sağlam bir şekilde alınıp sağlam bir şekilde ulaştırılması öyle sanıldığı gibi basit bir iş değil. İzmir evden eve taşıma bu doğrultuda yola çıkıp: Taşınacak eşyanın; ev eşyaları, para kasası, piyano vb. yük ve eşyanın taşınmasında oluşacak hasarın minimum seviyeye indirebilmek için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Nakliyesi yapılan eşya hasarsız bir şekilde yüklenip hasarsız bir şekilde götürüleceği yere ulaştırılmak için tecrübeli kadro ile çalışılmaktadır. Eşyama zarar gelir mi? Çok zaman alır mı? Zamanında ulaştırılır mı? Gibi soruları bir kenara bırakıp müsterih olabilirsiniz. Çünkü biz firma olarak hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızın teminatını veriyoruz. Yaptığımız, nakliyat işi eşyaya ve karşılığında alınan ücrete göre değil, en sağlam ve sorunsuz bir şekilde sizin memnuniyetiniz için çalışmaktır. Çünkü biz biliyoruz ki nakliye işi öyle bir defaya mahsus yapılan bir iş değildir. İnsanların ekseriyetle eşyalarını nakliye firmaları aracılığı ile taşıyor. Biz eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile bunun bilincinde olarak İzmir evden eve nakliyat firmasından gayet memnun kalmanız ve bir sonraki nakliye işlerinizde de bizi tercih etmeniz için en titiz, sağlam ve güvenilir şekilde işimizi yapıyoruz. Eşyanızda herhangi kırık, çizik bir hasar olmaması için pür dikkat çalışma ile hiçbir sorun teşkil etmeyecek şekilde nakliye işlerini gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

İzmir evden eve nakliyat olarak sorunsuz bir şekilde yapacağımız nakliye işi ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu hizmeti en sağlam şekilde gerçekleştirmek için daima tecrübeli çalışanlarımız ile görev başında olup, müşterilerimizin hak ve hukukuna riayet ederiz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin İzmir evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmet veren nakliye firması olup, müşterilerimizin isteklerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektir. Sürdürülebilir, nakliye alanında başarıyı yakalamış ve kendini kanıtlamış hizmet oluşturmaktır.