İzmir Evden Eve / Evden Eve İzmir

0 (232) 363 05 43

0 (532) 151 60 73

İZMİR EVDEN EVE

İzmir evden eve gelişen teknoloji ile eşya taşımak için ordu toplamanıza gerek yoktur. Bunca kattan nasıl eşyalarımı indiririm, diye düşünmeyin. Yük asansörlerimiz anında pencere veya balkondan tüm eşyalarınızı, paketlenmiş olmak şartıyla, anında indirir. On kata kadar taşıma kapasiteli asansörlerimiz, dar ve yüksek apartman boşluklarında eşya indirmekten sizi kurtarıyor.

DEPOLAMA

İzmir halkına depo hizmeti veren nakliyat şirketimiz, sonsuz ve dakik bir şekilde, bütün depolama işlemlerinizi kolaylıkla yapar. İletişim telefonlarımızdan rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Güvenli ve uzman ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemiyle, izmir ve çevresinde hizmet vermektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir evden eve şehir için nakliyat, uzmanlık alanımızdır. Eşyalarınız, güvenli bir şekilde, taşınacağınız evden, son teknoloji asansörlerimizle alınır ve taşınacağınız yere güvenle götürülür. Taşıma araçları hakkında endişeye düşmenize gerek yoktur. Yolda kalır mıyız, kalırsak ne olur diye düşünmeyiniz. Anında müdahale ile başka araçlarla taşıma işlemi tamamlanır.

KURUMSAL TAŞIMA

Hastane, okul ve diğer resmi kurumların taşımacılığını da itina ile yapılmaktadır. Resmi Kurumların tercihi olmamızın sebebi, verdiğimiz hizmettir. Taşınacak eşyaların itina ile paketlenip, itina ile gideceği yere götürmek bizim işimizdir. Yapılan izmir şehir içi nakliyat işlerinde güvenin adresiyiz. Profesyonel ekibimiz, taşınması gereken eşyaları, resmi prosedüre göre götürülmesi gereken yere götürürler.

OFİS TAŞIMACILIĞI

İzmir ve çevresi dâhilinde, iş yerlerinizin taşıma işinde, firmamızın uzman çalışma sistemi, taşınması gereken hassas olsun veya olmasın bütün iş eşyalarınız güvenle taşınır. İş yerlerinin taşımacılığı için gerekli olan titizlik bizde mevcuttur. İş yerlerinin eşyaları hassastır. Elektronik eşyalar ve diğer hassas malzemeler güvenle, taşımak istediğiniz yere götürülür. Asansörlü taşıma sistemi ile taşıma işlemini düşünmeyin.

EKSPERTİZ (ÜCRETSİZ)

Evim kaça taşınır? Diye telaşlanmanıza gerek yoktur. Bir kamyonet mi? bir kamyon mu? Eşyanız var. Bunu kestiremiyorsanız, uzman incelemesi ekiplerimiz anında hesaplama ile size net bir fiyat çıkarırlar .

İZMİR'DA HER NOKTAYA EŞ ZAMANLI HİZMET

İzmir ve çevresinde, birden çok mahalle ve köye, anında ve güvenle hizmet vermekteyiz. Yanı sıra taşıma sırası ve ulaşım en hızlı şekilde gerçeklemesi sağlanacaktır. Taşıtlarımızın her biri kasko ve sigorta acente kuruluşlarına bağlıdır.